logo

baner

Kosmetologia pielęgnacyjna

 

Codzienna pielęgnacja skóry w zaciszu domowym powinna opierać się na odpowiednio dobranych preparatach. Uzupełnieniem właściwej ochrony skóry przed procesem starzenia się...

Więcej

Kosmetologia upiększająca

 

Kosmetologia upiększająca sprawi, że na nowo wydobyty zostanie blasku Twoich oczu. Zabiegi upiększające oprawę oka istotnie zmieniają nasz wizerunek. Farbowanie brwi i rzęs henną podkreśli również rysy twarzy ...

Więcej

Kosmetologia lecznicza

 

Intensywnie rozwijające się kosmetologia i medycyna estetyczna pozwalają na skuteczną walkę z procesem starzenia się skóry. Trend powrotu do natury wpływa na coraz szersze wykorzystanie...

Więcej

 

Kosmetologia estetyczna

Intensywnie rozwijająca się kosmetologia estetyczna pozwalają na skuteczną walkę z procesem starzenia się skóry. Trend powrotu do natury wpływa na coraz szersze wykorzystanie surowców naturalnych w produkcji kosmetyków. Równie istotnym aspektem jest fizykalne oddziaływanie na skórę i dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

W tym dziale oraz w dzialen nowości zabiegowych mogą Panstwo przeczytać o stosowanych przez nas metodach walki z procesem starzenia się skóry.

 

 

PEELING JPX3bio to głeboka rewitalizacja BEZ INIEKCJI , BÓLU I O KAŻDEJ PORZE ROKU!

To zupełna rewolucja w świecie kosmetologii - zupełnie nowa formuła, która daje głeboki efekt bez uczucia piecznia i podrażnienia skóry.

Posiada oryginalny skład :

• MCA 33% ( kwas monochlorooctowy )

• UREA PEROXIDE (CH6N2O3 ) (Wodoronadtlenek mocznika)0,5%

• KOJIC ACID 5% ( kwas kojowy)

• MANDELIC ACID 5% ( kwas migdałowy)

• Antyoksydanty

 

Kluczowe składniki:

> Kwas monochlorooctowy (MCA) z rodziny znanego doskonale w kosmetyce kwasu trójchlorooctowego (TCA) , jednak w połączeniu z CH6N2O3 o innych właściwościach , efekcie zabiegu i wskazaniach . Ma działanie silnie stymulujące skórę do produkcji kolagenu , ale BEZ FROSTU

> Wodoronadlenek mocznika potocznie nazywany suchą wodą utlenioną (CH6N2O3) w składzie zawiera nadtlenek wodoru i mocznika w proporcjach 1:3.W formule JPX3bio CH6N2O3 ma za zadanie po pierwsze modulować działanie MCA , tak by formuła nie powodowała zewnętrznych skutków w postaci bólu w trakcie zabiegu , frostu , intensywnego złuszczania, zaczerwienienia, obrzęku , które występują przy zabiegach z TCA tym samym eliminując czas potrzebny na rekonwalescencję i wykluczenie z życia społecznego.

Formuła działa na poziomie skóry właściwej , gdzie bardzo silnie stymuluje neokolagenezę , aktywuje czynnik wzrostu keratynocytów i moduluje proces zapalny.

 

Pozostałe składniki:

>Kwas kojowy (5-hydroksy-2-(hydroksymetylo)-4H-pirano-4-on) jest związkiem chemicznym naturalnego pochodzenia. Jest produkowany przez wiele gatunków grzybów i bakterii. Doskonały w leczeniu przebarwień. Mechanizm działania opiera się na ograniczeniu produkcji melaniny poprzez inhibicję działania tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy wspomnianego barwnika. Oprócz własności depigmentacyjnych wykazuje także działanie antybakteryjne oraz zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Preparaty zawierające ten składnik nie tylko rozjaśniają przebarwienia, ale działają również przeciwzmarszczkowo i nawilżająco

> Kwas migdałowy, oprócz złuszczania skóry, ma działanie nawilżające. Pomaga w utrzymaniu promiennego stanu skóry, działa antybakteryjnie i zwalcza oznaki starzenia. Oprócz spłycania blizn i zmarszczek, kwas migdałowy pomaga w stymulacji produkcji kolagenu w skórze. Ma silne działanie odświeżające. Kwas migdałowy wyraźnie poprawia koloryt cery rozjaśniając ją, reguluje łojotok i pomaga w walce z trądzikiem. 

>Kwercetyna – bardzo silny antyoksydant - "wymiata" wolne rodniki, które przyczyniają się do tzw stresu oksydacyjnego komórek naszej skóry.

STYMULATORY TKANKOWE - kompromis pomiędzy mezoterpią igłową, a wypelniaczmi.

W Derma Visage wykonujey również zabiegi z uzyciem stymulatorów tkankowych, które cieszą się coraz większym uznaniem z Waszej strony! Oto jeden z nich:

Sunekos ® 200 to unikalne, opatentowane, połaczenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej skóry.

</td>
</tr>

</table>
<span class= 
Copyright © 2013 DermaVisage Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej. Projekt: Studio WWW | Tanie strony www