Derma Visage

Konsultacje i personalizowane beauty-plany

Praca kosmetologa z Twoja skórą jest systemem pracy etapowej

co oznacza realizację działań według konkretnych poziomów. Pierwszym etapem jest konsultacja z obrazowaniem za pomocą LumiScan®. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie zobaczyć o wiele więcej.

Celem konsultacji jest:

Wiedza na temat stosowanych preparatów kosmetycznych, przyjmowanych leków oraz dotychczasowa pielęgnacja zabiegowa są niezbędne w procesie planowania działań przez nasz zespół- zarówno w zabiegach: twarz, szyja, dekolt jak i w zabiegach na ciało. Poza tym, aby lepiej poznać Twoje potrzeby wymagamy czasu. Holistyczna konsultacja obejmuje wiele obszarów Twojego codziennego życia. Dlatego trwa ona około 90 minut.

Jak się przygotować do pierwszej konsultacji kosmetologicznej?

LumiScan Pro

Jesteśmy jedynym w województwie kujawsko-pomorskim gabinetem, który dysponuje najnowszą technologią multispektralnego obrazowania skóry LumiScan Pro®. Przedpremierowo pracujemy na tym sprzęcie już od lutego 2024 r.

Urządzenie LumiScan® skanuje twarz klienta w trzech płaszczyznach, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy parametry skóry, które są kluczowe dla pełnej holistycznej konsultacji kosmetologicznej i skuteczności prowadzonych terapii.

To najnowsze narzędzie diagnostyczne, które jest w Twoim zasięgu. W stosunku do starej generacji mamy możliwość dodatkowego zbadania profilometrii skóry w modelu 3D. To technika, która pozwala na precyzyjną ocenę efektów prowadzonych zabiegów z zakresu anti- aging. Ponadto możliwości techniczne pozwalają nam na ocenę owalu i asymetrii twarzy. Jeśli chodzi o poziom nawilżenia naskórka – badamy go bardzo czułym korneometetrem, który pozwala na monitorowanie poziomu nawilżenia podczas zabiegów kosmetycznych. LumiScan® jest również wyposażony w światło UV 385nm, dzięki czemu zapewnia wyraźny obraz sebum i porfiryn, co znacząco ułatwia diagnostykę skór trądzikowych, tłustych oraz z melasmą. Natomiast kolejne światło – spolaryzowane pozwoli na precyzyjną kwalifikację klienta z trądzikiem różowatym do diagnostyki w kierunku nużycy, a także monitorowanie odbudowy płaszcza hydrolipidowego.

Dzięki Lumiscan PRO na bieżąco możesz kontrolować postępy pracy na swojej skórze. Cała historia zrobionych zdjęć jest zapisywana, możemy porównywać postępujące zmiany.

Wybierz nasze konsultacje kosmetologiczne z urządzeniem LUMISCAN PRO!

  • To narzędzie, które pozwala Wam zobaczyć więcej niż widzicie każdego dnia przed lustrem.
  • To narzędzie, które pokaże Wam błędy w pielęgnacji gdy traficie na pierwszą konsultację!
  • To narzędzie, które nam pomaga jeszcze bardziej rozbudować beauty-plany.

personalizowany beauty-plan

Ułożenie beauty-planu dla Ciebie to kluczowy element naszej współpracy. Określamy zasady i ramy czasowe planu działania, celem uzyskania pożądanych efektów terapii. W specjalnie przygotowanym dla Ciebie dokumencie określam szczegółową pielęgnacje w zaciszu domowym oraz suplementację. Przedstawię Ci możliwości dodatkowej dbałości o skórę. Dzięki współpracy ze specjalista z zakresu dietetyki pomogę Ci określić założenia planu żywieniowego. W ramach personalizowanego planu opisze na podstawie zdjęć z Lumiscan Pro stan Twojej skóry. Określę plan gabinetowego działania biorąc pod uwagę aspekt pór roku oraz Twojej dyspozycyjności. Taki plan otrzymujesz bezpośrednio po konsultacji do ręki.

Scroll to Top