Derma Visage

Konsultacje i personalizowane beauty-plany

Pierwsza wizyta w Derma Visage

Wybierasz się na spotkanie z naszymi kosmetologami po raz pierwszy? To świetnie trafiłaś/eś! Tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne wskazówki, aby Twoja konsultacja była pełna. Wiedza na temat stosowanych preparatów kosmetycznych, przyjmowanych leków oraz dotychczasowa pielęgnacja zabiegowa są niezbędne w procesie planowania działań przez nasz zespół.

Dalsze kroki

Wiedza na temat stosowanych preparatów kosmetycznych, przyjmowanych leków oraz dotychczasowa pielęgnacja zabiegowa są niezbędne w procesie planowania działań przez nasz zespół- zarówno w zabiegach: twarz, szyja, dekolt jak i w zabiegach na ciało. Poza tym, aby lepiej poznać Twoje potrzeby wymagamy czasu. Holistyczna konsultacja obejmuje wiele obszarów Twojego codziennego życia. Dlatego trwa ona około 90 minut.

Poproszę przed wizytą przygotuj:

personalizowany beauty-plan

Ułożenie beauty-planu dla Ciebie to kluczowy element naszej współpracy. Określamy zasady i ramy czasowe planu działania, celem uzyskania pożądanych efektów terapii. W specjalnie przygotowanym dla Ciebie dokumencie określam szczegółową pielęgnacje w zaciszu domowym oraz suplementację. Przedstawię Ci możliwości dodatkowej dbałości o skórę. Dzięki współpracy ze specjalista z zakresu dietetyki pomogę Ci określić założenia planu żywieniowego. W ramach personalizowanego planu opisze na podstawie zdjęć z mikrokamery stan Twojej skóry. Określę plan gabinetowego działania biorąc pod uwagę aspekt pór roku oraz Twojej dyspozycyjności. 

Scroll to Top