Derma Visage

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Terapie SKIN CARE

Zabiegi laserowe to skuteczność już od pierwszego zabiegu. Laser na którym pracujemy to certyfikowany sprzęt znanej marki. Laser’IQ to najnowsze osiągniecie w dziedzinie optyki stosowane w nowoczesnej kosmetyce i kosmetologii. Nasza aparatura to połączenie dwóch najbardziej wszechstronnych typów laserów używanych w medycynie estetycznej lasera diodowego i pikosekundowego. Synergia tych dwóch technologii pozwala na szerokie zastosowanie naszego urządzenia i znacznego poszerzenia wachlarza zabiegów i usług oferowanych.

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Podobnie jak w fotoodmładzaniu, tak i w usuwaniu niechcianego makijażu permanentnego oraz tatuażu technologia pikosekundowa daje szerokie pole działania.

W przypadku tatuażu dochodzi do szybkich niż tradycyjne lasery rozbicia cząstek atramentu nawet bardzo drobnych. Dzięki czemu szybciej i łatwiej usuwamy niepożądaną grafikę.

Ultrakrótkie impulsy również optymalizują dostarczanie energii do docelowych cząstek pigmentów, zapewniając oczyszczanie efektywne, podczas gdy najmniej ciepła przenosi się na skórę.

Mając do dyspozycji głowice zabiegowe 1064nm oraz 532nm jesteśmy w stanie niwelować zarówno barwy zimne, jaki i ciepłe.

Przed zabiegiem usuwania tatuażu (zwłaszcza większego niż 5x5cm), zapraszamy na bezpłatną konsultację celem określenia ceny i harmonogramu działania w gabinecie.

Scroll to Top