Derma Visage

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Laser diodowy pozwoli na skuteczne usuwanie niechcianego owłosienia z każdej okolicy ciała.

Depilacja laserowa

Przed wykonaniem zabiegu warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji, aby odpowiednio się do tego zabiegu przygotować. Dzięki nowoczesnemu systemowi krio-IQ głowica jest intensywnie schładzana i niweluje odczucia bólowe (tzw. frozen head).

Technologia opiera się na selektywnej fototermolizie, światło laserowe przenika przez skórę i dociera do mieszków włosowych. Zostaje ono zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek brodawki włosa, które to odpowiadają za wzrost. Pozostałe struktury sąsiednie pozostają nienaruszone.

Dla oczekiwanego rezultatu należy wykonać od 6 do 8 zabiegów (w zależności od grubości i koloru owłosienia) w odstępach 6-8 tygodni. Na efekty zabiegowe wpływa wiele czynników: kolor i grubość włosa, jego rodzaj, fototyp skóry, wiek czy działanie gospodarki hormonalnej.

Po wykonanej serii dla utrzymania efektu należy co rok wykonywać zabieg przypominający. W naszym gabinecie wykonujemy depilację wszystkich okolic ciała. Zastrzegamy sobie niewykonanie depilacji intymnej u mężczyzn. W ofercie gabinetu są zabiegi jednorazowe (jeśli już wykonywałaś serię uprzednio) oraz całe serie zabiegowe- w momencie gdy rozpoczynasz przygodę z depilacja laserową. 

Zalecenia przed zabiegiem

Przeciwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Scroll to Top