Derma Visage

Terapie SKIN CARE- usuwanie przebarwień i fotoodmładzanie

Terapie SKIN CARE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultrices imperdiet ante id convallis. Pellentesque consectetur mattis nisi. Fusce dapibus turpis nunc.

Usuwanie przebarwień

Walka z przebarwieniami to temat powracający jak bumerang każdej jesieni. W naszym gabinecie prowadzimy złożone terapie niwelujące przebawienia równego typu. Poza celowaną pielęgnacją domową, suplementacją – na fotelu zabiegowym łączymy różne techniki.

Począwszy od eksfoliacji, przechodząc przez mezoterapię mikroigłową, a skończywszy na terapiach laserowych, które uwieńczają efekt.

Pracując różnymi długościami fal jesteśmy w stanie niwelować przebarwienia punktowe- mocno wybarwione oraz te rozlane w typie ostudy (wyglądające jak rozlana „kawa z mlekiem”).

Jeśli i Ty borykasz się z przebarwieniami, które co rok się nasilają, nie masz pojęcia co stosować, a zabiegi były przypadkowe – to koniecznie umów się na konsultację z beauty-planem, który szczegółowo określi kierunek działania na cały rok- będą to działania doraźne, ale też szeroka profilaktyka.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to bardzo medialne słowo, które często pojawia się w prasie kobiecej, mediach społecznościowych. Terapia światłem laserowym powoduje silą stymulację skóry właściwej, a dokładniej rzecz ujmując białek podporowych zawieszonych w tej warstwie.

Mowa oczywiście o kolagenie i elastynie, które są dla każdego szalenie ważne – bo determinują wygląd i kształt naszej skóry. Z wiekiem niestety zmienia się jakość ww. białek, dlatego też pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Często pytacie nas, czy w ramach profilaktyki można opóźnić proces starzenia? Oczywiście, że można!

Po pierwsze pielęgnacja domowa, po drugie zabiegi oczyszczająco- nawilżające, po trzecie zabiegi silnie rewitalizujące. W tej ostatniej grupie jest właśnie fotoodmładzanie za pomocą lasera. Dysponując laserem nowej generacji w technologii pikosekundowej zabieg przebiega szybko i sprawnie. Wiązka laserowa generowana w naszym laserze jest emitowana w pikosekundach, a nie w nanosekundach.

To daje bardzo szybkie efekty prze jednoczesnym zmniejszeniu odczuć bólowych.

Zabiegi laserowe to skuteczność już od pierwszego zabiegu.

Laser na którym pracujemy to certyfikowany sprzęt znanej marki. Laser’IQ to najnowsze osiągniecie w dziedzinie optyki stosowane w nowoczesnej kosmetyce i kosmetologii. Nasza aparatura to połączenie dwóch najbardziej wszechstronnych typów laserów używanych w medycynie estetycznej lasera diodowego i pikosekundowego. Synergia tych dwóch technologii pozwala na szerokie zastosowanie naszego urządzenia i znacznego poszerzenia wachlarza zabiegów i usług oferowanych.

Scroll to Top