Derma Visage

Eksfoliacja ACNE QS HACKER marki Arkana

Eksfoliacja ACNE QS HACKER

To przełomowa kuracja gabinetowa i domowa w walce z trądzikiem młodzieńczym, która pozwala uzyskać efekty już po pierwszych 2 miesiącach wspólnej pracy- klienta i kosmetologa.

Eksfoliacja ACNE QS HACKER marki Arkana

Opiera się na inteligentnym mechanizmie blokującym system komunikacji między bakteriami- tzw. Quorum Sensing (QS). Jest to skuteczna i co najważniejsze bezbolesna terapia dla wymagających skór młodzieńczych.

Bezpieczna dla najmłodszych- bo pośród naszych klientów są już 11-latki z cerą trądzikową. Zaplanowana terapia w połączniu z beauty-planem przez kosmetologa gwarantuje poprawę stanu skóry i jest kompatybilna z terapiami kwasowymi i dermatologicznymi.

Inną grupą odbiorców terapii Acne QS Hacker sa często mężczyźni z tendencją do zanieczyszczania się skóry i jej infekcji po goleniu. Ponadto zalecamy te terapię osobon z zaburzonym mikrobiomem w ŁZS, atopii i egzemie.

Główne substancje aktywne to: kwas szikimowy- pozyskiwany z anyżu gwiaździstego, wyciąg Quara-Noni, bakuchiol oraz kwas hialuronowy.

Zabieg wykonujemy w dwóch wersjach – decyduje o tym kosmetolog mając na uwadze aktualny stan skóry oraz indywidualne holistyczne podejście do klienta.

Scroll to Top