Derma Visage

Radiofrekfencja igłowa

Radiofrekfencja igłowa

Infitnite RF marki Monduniq to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie poziomu skóry właściwej. Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.

Zalety naszego sprzętu:

Jak przebiega zabieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu jednorazowych kartridży z pozłacanymi igłami, o regulowanej długości od 0,2 do 3,0 mm.

Ciepło rozprowadzane jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek.

Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe – czyli włókna podporowe naszej skóry. Zaczerwienienie i podrażnienie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 48h.

W porównaniu do zabiegu lasera frakcyjnego – efekt cieplny jest zdecydowanie niższy w RF. Dodatkowo w technologii przez nas stosowanej nie występuje zjawisko uszkodzenia naskórka. 

Efekty są widoczne od razu, a także w kolejnych miesiącach. Dzieje się tak, że każdym zabiegiem poprawiamy uprzednio osiągany efekt. W konsekwencji wykonania serii zabiegów (4-6 w odstępach 10-21 dni) motywuje skórę do gruntownej przebudowy na poziomie skóry właściwej.

Następuje jej silne zagęszczenie w każdym kolejnym miesiącu. W połączeniu z dedykowaną przez kosmetologa pielęgnacją domową nadal stymulujesz skórę nawet w domowym zaciszu. 

Efekty jakie możesz z nami uzyskać:

Scroll to Top