Derma Visage

Oczyszczanie wodorowe AQUAMETIQ HYDRA PRIME marki M’onduniq

Aquamentiq Hydra Prime marki M'onduniq

To nowe i wielowymiarowe podejście do oczyszczania skóry, które możecie wykonywać przez cały rok. Nasz sprzęt jest wyposażony w generator wodoru, dzięki któremu osiągamy spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.

Oczyszczanie wodorowe AQUAMETIQ HYDRA PRIME marki M’onduniq

Wykonywanie oczyszczania wodorowego regularnie pozwoli Wam cieszyć się czysta skórą, która będzie pozytywnie odpowiadała na pielęgnacje uzupełniającą.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązanie zabiegowe- oprócz oczyszczania gwarantujemy wielowymiarowe podejście do personalizowanej terapii. Technologia wytwarza cząstki wodoru, które są w stanie przenikać w głębokie warstwy skóry po przez wykorzystanie nasyconego wiru wodnego w specjalnych głowicach.

Efektem tego działania jest neutralizacja wolnych rodników i głębokiego nawilżenia tkankowego. Ponadto działanie odżywcze na skórę za pomocą ultradźwięków, prądu oraz kamienia jadeitowego i specjalnych ampułek pozwoli na jej stymulację już bezpośrednio po fazie oczyszczania.

Poza tym zabieg oczyszczania wodorowego to profilaktyka przeciwstarzeniowa, a dobór dedykowanych preparatów przez kosmetologa to gwarancja sukcesu pracy z Twoją skórą.

Scroll to Top