Derma Visage

Rytuał Wine Therapy Afrodita

Rytuał Wine Therapy Afrodita

Marzysz o dłuższej chwili relaksu połączonej w pielęgnacją na bazie wartościowych preparatów? Wino – to prawdziwy eliksir, który uwodzi ludzkość już od czasów antycznych. Jednak to nie jedyny produkt powstały z winorośli, który ma w sobie magię i odmładzające moce.

Wine Therapy Afrodita

Dobroczynne właściwości winogron znane są już od starożytności. Dojrzałe grona, bogate w kwasy owocowe, polifenole, minerały i witaminy to doskonała baza dla zabiegów pielęgnacyjnych i anti-aging. 

Wine-therapy czyli winoterapia to zabiegi i rytuały wykorzystujące dobroczynne działanie winogron, ich soku, miąższu i pestek.

To kuracje, które wykorzystują holistyczne działanie dla regeneracji i odbudowy całego ciała. Wine-therapy od Afrodita Cosmetics jest wyjątkowa za sprawą kilkju aspektów.

Są to kosmetyki wyprodukowane na bazie owoców z miejscowych plantacji w Słowenii w rejonie uzdrowiskowej miejscowości Rogaska Slatina, gdzie górski klimat sprzyja zawartości składników aktywnych, a świeże powietrze sprawia, że są to surowce najwyższej jakości.

Ponadto WineTherapy wykorzystuje dodatkową moc reswerstrolu zawartego w rdescie japońskim. W ramach pełnej pielęgnacji proponujemy jednoczesne wykonanie rytuału na twarz i ciało. Fuzja zapachów połączona z dobroczynnym działaniem w otoczeniu kojącej muzyki relaksacyjnej – tak możesz zadbać o swoje ciało.

Scroll to Top