Derma Visage

Zabieg Thermogenique

Zabieg Thermogeique

Pracujemy na urządzeniu, które wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię.  Receptury preparatów, których używamy w zabiegu są reduktorami tłuszczu (tzw. fat burners) skutecznie ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.

Zabieg Thermogenique

Specjalistyczny koktajl modelujący V-slim zawiera: hydrolizat z czerwonych alg, kofeinę, palmitoilokarnitynę. W połączeniu z Minceur thermo-actif – termoaktywnym antycellulitowym żelem wyszczuplającym i modelującym sylwetkę, który zawiera ekstrakt z bluszczu, wąkroty azjatyckiej oraz proteiny jedwabiu przyczyniają się do pełnego działania.

Z kolei działanie thermogeniczne sprzętu stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu. Następnie przekształcania go w energię cieplną – stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme.

Jest to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit, z którym boryka się coraz więcej kobiet w każdym wieku.  Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogenicznej liposukcji kawitacyjnej oparte są na rezonansie fal ciśnienia.

Thermogenique to świetna opcja kształtującą oraz modelująca sylwetkę – bez ingerencji chirurgicznej. Dodatkowo unikalny RF Thermq wykorzystuje unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja migracji fibroblastów i tworzeniu nowego kolagenu. 

Scroll to Top