Derma Visage

Zabiegi bankietowe marki Arkana czyli skuteczność połączona z delikatnością

Zabiegi bankietowe

W naszej ofercie znajda Państwo zabiegi bankietowe, ale silnie liftingujące. Zastosowanie tego typu procedur zabiegowych pozwala na ekspresową poprawę stanu skóra nawet w dniu ważnego wyjścia, a przy regularnym wykonywaniu zabiegów oraz celowanej pielęgnacji domowej- utrwalanie efektu.

Zabieg Nana&Gaba

Jest to procedura zabiegowa możliwa do wykonania na twarzy, szyji i dekolcie, ale też na dłoniach.

Przynosi natychmiastowy efekt dzięki specjalnemu neuropeelingowi oraz zawartości neurotransmiterów. GABA (kwas gamma-aminobutyrowy) oraz NANA (kwas N−acetylo−5−neuraminowy) to substancje, które w naszym organizmie pełna role przekaźnikową oraz regulacyjną.

W połączniu z 30% peelingiem opartym na kwasie mlekowym tworzymy podczas jednorazowego zabiegu tzw „freezing effect” – czyli widoczne napięcie skóry i wygładzanie zmarszczek, a nawet bruzd.

W ramach regularnej pracy ze skórą osiągamy twz. „plumping effect” (wypełnienie zmarszczek) oraz „hydro effect” (efekt nawilżenia osiągany dzięki zawartości kwasu hialuronowego w dwóch formach chemicznych). Nana&Gaba cieszy się niesłabnącym zaintersowaniem wśród naszych klientów przez cały rok.

Zabieg Amber Re-Derm Ceromony

Jest to zabieg, który miał premierę podczas jubileuszowej gali z okazji 10 – lecia Arkana to prawdziwa ceremonia piękna!

Wyjątkowość tej linii to nie tylko unikatowe połączenie składników aktywnych, ale również dostępność. Najnowszy zabieg marki będzie dostępny tylko w wybranych gabinetach.

Możemy się pochwalić tym zabiegiem w Derma Visage Działanie zabiegu opiera się na połączeniu 2 biostymulatorów – kwasu bursztynowego i hialuronowego, których połączenie ma wyjątkową i spotęgowaną moc działania.

Pobudzają one w naturalny sposób silnie procesy regeneracyjne w skórze. Zabieg zapewnia efekt redermalizacji skóry, czyli metodzie prewencji starzenia się i odnowy skóry, polega na wielopoziomowym działaniu stymulującym odnowę komórkową, niweluje działanie wolnych rodników oraz głęboko nawilża i zapobiega odwodnieniu się skóry. 

Wskazaniami do wykonania zabiegu jest starzenie się skóry, zmarszczki i bruzdy, skóra atroficzna, blizny po trądzikowe, przebarwienia pozapalne.

Scroll to Top