Derma Visage

Eksfoliacja ziołowo-kwasowa Deep Phyto Peeling marki SpaAbyss

Eksfoliacja ziołowo-kwasowa

Deep Phyto Peeling to program głębokiego złuszczania. Jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów w regionie, który posiada certyfikat wykonywania zabiegu.

Eksfoliacja ziołowo-kwasowa Deep Phyto Peeling marki SpaAbyss

Kuracja jest stosowana, podczas gdy inne metody zabiegowe nie są w stanie sprostać oczekiwaniom klienta, albo gdy są przeciwwskazania do innych metod. Zabieg wykonujemy gdy mamy do czynienia z tłustą i bardzo łojotokową skórą, bliznami potrądzikowymi, przebarwiania i blizny różnego pochodzenia, rozstępy na ciele oraz w przypadku chęci uzyskania głębokiej odnowy naskórka celem przygotowania jej na dalsze etapy anti-aging.

Zabieg można wykonać w różnym harmonogramie zabiegowym- 1 dzień, 2 dni lub 3 dni zabiegowe, które następują bezpośrednio po sobie. Czynnikami głębokiej eksfoliacji są mieszanka ziołowa- mięta, nagietek, irys w połączniu z gąbką morską Spongilą oraz mieszanka kwasów salicylowego i AHA.

Zabieg stanowi świetny starter do pracy ze skórą gruba , tłustą z bliznami zanikowymi, która nie odpowiada na inne działania. Znakomicie przygotowuje skórę dojrzałą oraz z problemem przebawień pod dalsze procedury z użyciem lasera, radiofrekfencji mikroigłowej, mezoterapii.

Ilość zabiegów jest wskazywana przez kosmetologa prowadzącego. Niestety, jak każdy intensywny zabieg z użyciem kwasów wiąże się wieloma ograniczeniami: zakaz zrywania łaszczącego się naskórka, zachowanie restrykcyjnej higieny, wysoka ochrona SPF, zakaz korzystania z sauny, solarium i basenu.

Scroll to Top